Newsy

Głosy dla Hospicjum 2015

11 listopada 2015 06:39:32

"Śpiewać każdy może..." i w tym wypadku nie tylko talent do śpiewania ma znaczenie ale wielkie serce.

18 listopada w Rocker Club zagramy po raz kolejny dla podopiecznych Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Czytaj całość

Amatorzy również zagrali dla Dzieci

3 czerwca 2015 06:25:02

Czas nieubłaganie płynie i kolejny już ósmy turniej dobiegł końca. Choć wygrała jedna drużyna, to zwycięzcami mogą czuć się wszyscy uczestnicy, od wolontariuszy i organizatorów poprzez siatkarzy i sponsorów, po najważniejszych – podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Czytaj całość

Na trybunach tłumy

3 czerwca 2015 06:15:45
Wielu znakomitych sportowców zagrało w siatkówkę, aby pomóc podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. W hali Azoty Arena odbyła się szósta edycja "Meczu Gwiazd".
 
Czytaj całość

Gwiazdy zagrały dla Dzieci z Hospicjum

3 czerwca 2015 06:00:54

Byli skoczkowie narciarscy, siatkarze z całej Polski, siatkarki Chemika Police i nie tylko. Piłkarze, koszykarze, szczypiorniści grali w sobotę w siatkówkę.  Pięciotysięczna Azoty Arena wypełniła się po brzegi kibicami sportowymi. Wszystko po to by wesprzeć Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych

Czytaj całość

Siatkarze dla Hospicjum - co ? gdzie ? kiedy ?

28 maja 2015 06:36:14

Do rozpoczęcia Turnieju Amatorskiego oraz Meczu Gwiazd pozostały dwa dni. Czas już przedstawić wam jaki mamy plan działania i jak będą przebiegały poszczególne etapy akcji "Siatkarze dla Hospicjum"

Czytaj całość
Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet