Amatorzy również zagrali dla Dzieci

3 czerwca 2015 06:25:02

Czas nieubłaganie płynie i kolejny już ósmy turniej dobiegł końca. Choć wygrała jedna drużyna, to zwycięzcami mogą czuć się wszyscy uczestnicy, od wolontariuszy i organizatorów poprzez siatkarzy i sponsorów, po najważniejszych – podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Na wstępie dziękujemy Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu w Szczecinie za udostępnienie hali sportowej na ul. Tenisowej. Pan Rektor oraz kadra i obsługa hali to niezastąpiony dar dla naszej inicjatywy.

Nasi partnerzy hojnie wsparli akcję, dzięki czemu nie tylko Mecz Gwiazd, ale również Turniej Amatorów mógł stać na wysokim poziomie – za co serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i uczestników.

Wielki ukłon również w stronę sędziów, którzy pod kierownictwem Basi Kijowskiej i Huberta Kaczmarka ogarnęli stronę techniczną turnieju. 

Wyniki końcowe

1. Woiński SPA
2. Blue Tank
3. Szydercy
4. Flormaster
5. OPP Kołobrzeg
6. Meble Format
7. brightOne
8. Dejavu
9. Blackcollar
10. Plasik Team
11. BB Team
12. SGS Asprod
13. Guiness ZDR
14. Pogodno
15. Resko

Dziękujemy Wam wszystkim za udział i do zobaczenia w przyszłym roku

 źródło: salps.szczecin.pl

Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet