Turniej dla Kasi

dla kasi.jpg

W sobotę w Goleniowie rozegraliśmy charytatywny turniej, którego celem byłą zbiórka funduszy dla chorej na stwardnienie rozsiane Kasi Gryglas. Po raz kolejny siatkarze i przyjaciele z drużyn z innych miejscowości pokazali że siatkarze amatorzy zawsze chętnie uczestniczą w turniejach charytatywnych i nie są obojętni na pomoc ludziom potrzebującym...Sam turniej nie był może do końca dograny od strony technicznej. Brakowało nam sędziów i nagłośnienia na hali. Nieprzyjemnym zgrzytem było również bardzo niepoważne podejście drużyny z Pyrzyc, która nie wpłaciła jako jedyna wpisowego - twierdząc że będą na 100% i odwołali swój przyjazd 30 min przed rozpoczęciem turnieju.

Mimo wszystko turniej należy uznać za udany. Wszystkie zespoły z dużą wyrozumiałością podeszły do problemów technicznych. Sędziowaliśmy sobie sami i sądzę że przebiegło to dość sprawnie.

Zwycięzcą turnieju została po emocjonującym finale drużyna Altradu pokonując 25:20 zespół ze Świdwina. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny z Goleniowa - Asprod i Exodus. Zwyciężyli ci pierwsi w stosunku seta 25-19.

Po zakończeniu turnieju i po podliczeniu zawartości puszki okazało się, że udało się zebrać 2500zł , które zostaną przekazane w całości rodzicom Kasi.

Dziękuję wszystkim zespołom za udział i do zobaczenia na boiskach ligi SALPS

Podaruj 1%
Mentor Systemy Audiowizualne Szczecińska Energetyka Cieplna Carwit Pruszyński Sp. z o.o. Ekspert Systemy Informatyczne Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Miasto Szczecin Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Alkon Security brightONE Asprod Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Tom-Tech Amber Sport Vigo Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Alumet