Mistrzowskie aukcje allegro !!!

19 lutego 2015 19:02:11

Narty dwukrotnego mistrza olimpijskiego oraz innego skoczka narciarskiego, Klemesa Murańki będzie można kupić w ramach charytatywnej licytacji na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Internetowe aukcje wystartują w czwartek.

1% dla ZHDD - Pomagamy !!!

10 lutego 2015 11:02:51

W dniu 9 lutego Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum wystartowało z kampanią promocyjną mająca na celu zachęcenie osób do oddawania 1% podatku na Fundację Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci. Kampania jest prowadzona poprzez portale społecznościowe. Udział w niej może wziąć każdy i zasady są banalnie proste.

Zachodniopomorskie Hospicjum znowu zwycięskie

12 grudnia 2014 18:44:00

Blisko 6 tysięcy złotych zasili konto Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. To o tysiąc więcej niż w ubiegłym roku. Zbiórka dla hospicjum odbyła się w sobotę w sali Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego przy Dunikowskiego, w trakcie jedenastego amatorskiego Turnieju Andrzejkowego w siatkówce.

Aukcje świąteczne

12 grudnia 2014 18:39:08

Zbliżają się święta, czas radości i o tę radość pragnie zadbać Stowarzyszenie "Siatkarze Dla Hospicjum". Wspólnie ze sportowcami i osobami, którymi dobro potrzebujących leży na sercu organizujemy aukcje internetowe, w których do wylicytowania są m.in. bombki z autografami Marcina Robaka, Radosława Janukiewicza, a jak komuś podpisów mało, to całego zespołu Pogoni Szczecin.

Turniej Andrzejkowy zapisy

16 listopada 2014 12:48:26

29 listopada w hali sportowej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul.Dunikowskiego w Szczecinie odbędzie się 11 edycja Turnieju Andrzejkowego