SIADkówka 2013

 

Sukces projektu "SIADkówka 2013"

Kolejny cykliczny turniej w ramach wsparcia Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych zakończył się sukcesem. Dzięki drużynom uczestniczącym w tym turnieju udało się zebrać kwotę 2000zł

Tym razem gościnne progi dla siatkarzy otworzyło Gimnazjum 9 przy ul. Dunikowskiego i już od godz 9:00 sala zapełniła się siatkarzami chcącymi spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Mecze odbywały się w dwóch grupach i do głównego finału zakwalifikowały się cztery zespoły : No to w plecy, "Start" Wrocław, Victoria oraz "Start" Szczecin.

Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju okazała się drużyna "Start" Wrocław, która po pięknym finale pokonała Victorię Szczecin. W meczu o trzecie miejsce "Start" Szczecin wygrał z No to w plecy.

Poza charytatywnym aspektem turnieju nie bez znaczenia również była integracja siatkarzy pełnosprawnych z niepełnosprawnymi. Ci drudzy na boisku zaprezentowali niezwykłe umiejętności siatkarskie i zdecydowanie brylowali podczas turniejowych rozgrywek. 

Duże wrażenie na trenerach reprezentacji Polski wywarł zespół No to w plecy, który pomimo że zagrał po raz pierwszy w siatkówkę na siedząco to zaprezentował jak na amatorów bardzo wysoki poziom.

Trenerzy Bożydar Abadżijew oraz Wiesław Klimecki zgodnie stwierdzili że turniej okazał się być zorganizowany bardzo profesjonalnie i już zapowiedzieli udział w przyszłorocznej edycji turnieju "SIADkówka 2014"

ZAPRASZAMY DO GALERII Z TURNIEJU

W imieniu organizatorów i Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych składamy na ręce wszystkich uczestników serdeczne podziękowania za udział w turnieju. Dziękujemy również dyrektor Gimnazjum 9 pani Teresie Ostrowskiej-Madejskiej za nieodpłatne udostępnienie hali, panu Grzegorzowi Krzywania za fachową pomoc i opiekę techniczną podczas trwania turnieju.

Dziękujemy Jarkowi Makowskiemu za zapewnienie profesjonalnego zespołu sędziowskiego. 

Dziękujemy również sponsorom: Media Star - salony prasowe, Zakład Rozbioru Drobiu VICTORIA, Catering Bez granic, Hałka B. Piekarnia, Iglotex oraz Pizzeria Marco Polo

Do zobaczenia za rok.
Z siatkarskim pozdrowieniem
Grupa organizacyjna Stowarzyszenia "Siatkarze dla Hospicjum

Urząd Marszałkowski Grupa Azoty Miasto Szczecin Azoty Arena Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Ekspert Systemy Informatyczne Szczecińska Energetyka Cieplna Pruszyński Sp. z o.o. Mentor Systemy Audiowizualne Alkon Security Carwit Nutricia Polska brightONE Asprod Lux Medica Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Trans Medics SALPS Tom-Tech Amber Sport 3D.sign Ligowiec Vigo Głos Szczeciński Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Skład Opału Crazy Cannons Alumet Kino Helios Time Trend Media Star Xenia Kasia Hubińska Bejbirock Stara Komenda Ewa Minge AMI COR mastercars Piekarnia ASPROD Progreum