VI Turniej Amatorski „Siatkarze dla Hospicjum” 2013 – podsumowanie

29 maja 2013 11:30:14

Czas nieubłaganie płynie i kolejny już szósty turniej dobiegł końca. Choć wygrała jedna drużyna, to zwycięzcami mogą czuć się wszyscy uczestnicy, od wolontariuszy i organizatorów poprzez siatkarzy i sponsorów, po najważniejszych – podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Na wstępie dziękujemy Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu w Szczecinie za udostępnienie hali sportowej na ul. Tenisowej. Pan Rektor oraz kadra i obsługa hali to niezastąpiony dar dla naszej inicjatywy.

Nasz nowy partner strategiczny, Grupa Azoty hojnie wsparł akcję, dzięki czemu nie tylko Mecz Gwiazd, ale również Turniej Amatorów mógł stać na wysokim poziomie – za co serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i uczestników.

Wielki ukłon również w stronę szkółki sędziów, którzy pod kierownictwem Basi Kijowskiej i Huberta Kaczmarka ogarnęli stronę techniczną turnieju. Pomimo małego doświadczenia, młodzi adepci znakomicie radzili sobie „na słupku" niejednokrotnie wspierani przez siatkarzy, którzy wspaniale wykazywali się wyrozumiałością – wielkie brawa dla obydwu stron.

Poniżej klasyfikacja końcowa:

Novoterm - Asia Biskup
Liga 1000 - Sławek Wołoszyn
Auto Tu - Marta Małolepsza

Na koniec dziękuję wszystkim organizatorom ze stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum, włączając w to całe Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych wraz z wolontariuszami – to dzięki ich ciężkiej pracy, zaangażowaniu oraz ogromnemu sercu mogliśmy cieszyć się już VI Turniejem Amatorskim.

Z siatkarskim pozdrowieniem/Chivas