Na początek licytacje, w maju Mecz Gwiazd

19 lutego 2013 12:00:00

Ruszyła kolejna edycja charytatywnej akcji Siatkarze dla Hospicjum. Tradycyjnie już głównym punktem projektu będzie majowy Mecz Gwiazd z udziałem czołowych polskich siatkarzy i zawodników z innych dyscyplin. Już wcześniej można jednak włączyć się do akcji.

Na portalu Allegro ruszyły aukcje ze sprzętem i pamiątkami sportowymi podarowanymi przez Kamila Stocha – piątego zawodnika klasyfikacji generalnej tegorocznego Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Na licytacje trafiły narty Stocha z autografami całej kadry narodowej, kask zawodnika i plastron z zawodów Pucharu Świata w Saporro. Aukcje rozpoczęły się 16 lutego i potrwają do 2 marca. To właśnie tego dnia na mistrzostwach świata w Predazzo rozegrany zostanie drużynowy konkurs skoków narciarskich, w którym z pewnością nie zabraknie Stocha.
Akcja „Siatkarze dla Hospicjum" organizowana jest po raz szósty. W tym roku oprócz tradycyjnych już licytacji, Meczu Gwiazd i zmagań amatorów znajdą się dwie dodatkowe atrakcje – turniej dealerów samochodowych i turniej siatkówki na siedząco.
Dochód z akcji w całości przeznaczony zostanie na wsparcie Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Więcej informacji o akcji na stronie www.siatkarzedlahospicjum.pl, na której dostępne są m.in zdjęcia pamiątek wystawionych do licytacji.

źródło: Kurier Szczeciński

Podaruj 1%
Urząd Marszałkowski Grupa Azoty Miasto Szczecin Azoty Arena Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Ekspert Systemy Informatyczne Szczecińska Energetyka Cieplna Pruszyński Sp. z o.o. Mentor Systemy Audiowizualne Alkon Security Carwit Nutricia Polska brightONE Lux Medica Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Trans Medics SALPS Tom-Tech Amber Sport 3D.sign Ligowiec Vigo Głos Szczeciński Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Skład Opału Crazy Cannons Alumet Kino Helios Time Trend Media Star Xenia Kasia Hubińska Bejbirock Stara Komenda Ewa Minge AMI COR mastercars Piekarnia ASPROD Progreum