Na początek licytacje, w maju Mecz Gwiazd

19 lutego 2013 12:00:00

Ruszyła kolejna edycja charytatywnej akcji Siatkarze dla Hospicjum. Tradycyjnie już głównym punktem projektu będzie majowy Mecz Gwiazd z udziałem czołowych polskich siatkarzy i zawodników z innych dyscyplin. Już wcześniej można jednak włączyć się do akcji.

Na portalu Allegro ruszyły aukcje ze sprzętem i pamiątkami sportowymi podarowanymi przez Kamila Stocha – piątego zawodnika klasyfikacji generalnej tegorocznego Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Na licytacje trafiły narty Stocha z autografami całej kadry narodowej, kask zawodnika i plastron z zawodów Pucharu Świata w Saporro. Aukcje rozpoczęły się 16 lutego i potrwają do 2 marca. To właśnie tego dnia na mistrzostwach świata w Predazzo rozegrany zostanie drużynowy konkurs skoków narciarskich, w którym z pewnością nie zabraknie Stocha.
Akcja „Siatkarze dla Hospicjum" organizowana jest po raz szósty. W tym roku oprócz tradycyjnych już licytacji, Meczu Gwiazd i zmagań amatorów znajdą się dwie dodatkowe atrakcje – turniej dealerów samochodowych i turniej siatkówki na siedząco.
Dochód z akcji w całości przeznaczony zostanie na wsparcie Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Więcej informacji o akcji na stronie www.siatkarzedlahospicjum.pl, na której dostępne są m.in zdjęcia pamiątek wystawionych do licytacji.

źródło: Kurier Szczeciński