Głosy dla Hospicjum 2015

11 listopada 2015 06:39:32

"Śpiewać każdy może..." i w tym wypadku nie tylko talent do śpiewania ma znaczenie ale wielkie serce.

18 listopada w Rocker Club zagramy po raz kolejny dla podopiecznych Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

"Głosy dla Hospicjum" to międzynarodowa inicjatywa polegająca na organizowaniu koncertów dedykowanych nieuleczalnie chorym, natomiast szczeciński koncert na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych to jedno z ponad 100 wydarzeń tego typu odbywających się w naszym kraju. Wpływy z akcji zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie podopiecznym Hospicjum.

W szczecińskim koncercie zaśpiewają:

Jackpot

Olek Różanek