Zostań Gwiazdą i zagraj w Meczu Gwiazd

15 maja 2015 19:28:17

W piątek (15 maja) o godz. 17:00 wystartowały pierwsze aukcje internetowe, z których dochód zostanie przekazany podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych.

Jak co roku istnieje możliwość wylicytowania aktywnego udziału w Meczu Gwiazd. Osoba, która wygra aukcję będzie mogła poczuć się tego dnia Gwiazdą. Dzielenie szatni z pełnym humoru Łukaszem Kadziewiczem, rozgrzewka ze znanymi sportowcami czy sam udział w meczu, gdzie ramię w ramię stał będzie Sebastian Świderski może być doskonałym prezentem dla najbliższej osoby lub spełnieniem własnych marzeń.

Oprócz wylicytowania udziału w Meczu Gwiazd na aukcje zostały dwie pierwsze oryginalne koszulki, w których zagrają Gwiazdy.

Aukcje dostępne są na profilu charytatywnym Stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum.

Link do aukcji dostępny TUTAJ