Znani sportowcy zagrali w siatkówkę dla hospicjum

25 maja 2013 21:00:00

Skoczkowie narciarscy z mistrzem świata Kamilem Stochem na czele oraz siatkarki i siatkarze, byli i obecni reprezentanci Polski, wzięli udział w charytatywnym Meczu Gwiazd, który w sobotę odbył się w Szczecinie.

Na parkiecie Szczecińskiego Domu Sportu grali i bawili kibiców także: Sebastian Świderski, Izabela Bełcik, Daniel Pliński i Dawid Kubacki.
W ten sposób sportowcy wspomagali Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Na konto tego ośrodka trafi dochód ze sprzedaży biletów oraz z internetowych licytacji, na których można kupić sportowe pamiątki i gadżety przekazane przez skoczków, siatkarzy i siatkarki.

Kamil Stoch przyznał, że chętnie wspiera takie akcje. Dlatego wraz z kolegami z reprezentacji przyjechał do Szczecina. - Warto pomagać i otworzyć swoje serce. Chcielibyśmy, aby na twarzach tych dzieci pojawił się uśmiech - powiedział mistrz świata w skokach narciarskich.

Internetowe aukcje potrwają do niedzieli.

źródło: Artur Dyczewski / Polskie Radio Szczecin

Podaruj 1%
Urząd Marszałkowski Grupa Azoty Miasto Szczecin Azoty Arena Patronat Prezydenta Miasta Szczecina Ekspert Systemy Informatyczne Szczecińska Energetyka Cieplna Pruszyński Sp. z o.o. Mentor Systemy Audiowizualne Alkon Security Carwit Nutricia Polska brightONE Lux Medica Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Trans Medics SALPS Tom-Tech Amber Sport 3D.sign Ligowiec Vigo Głos Szczeciński Kurier Szczeciński Radio Szczecin TVP Szczecin Skład Opału Crazy Cannons Alumet Kino Helios Time Trend Media Star Xenia Kasia Hubińska Bejbirock Stara Komenda Ewa Minge AMI COR mastercars Piekarnia ASPROD Progreum