VII Turniej Amatorski

27 maja 2014 20:34:08

Czas nieubłaganie płynie i kolejny już siódmy turniej dobiegł końca. Choć wygrała jedna drużyna, to zwycięzcami mogą czuć się wszyscy uczestnicy, od wolontariuszy i organizatorów poprzez siatkarzy i sponsorów, po najważniejszych – podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Na wstępie dziękujemy Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu w Szczecinie za udostępnienie hali sportowej na ul. Tenisowej. Pan Rektor oraz kadra i obsługa hali to niezastąpiony dar dla naszej inicjatywy.

Nasz partner strategiczny, Grupa Azoty hojnie wsparł akcję, dzięki czemu nie tylko Mecz Gwiazd, ale również Turniej Amatorów mógł stać na wysokim poziomie – za co serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i uczestników.

Wielki ukłon również w stronę sędziów, którzy pod kierownictwem Weroniki Maciaszek i Jarka Makowskiego ogarnęli stronę techniczną turnieju.

1. Pekao
2. Hotel Woiński SPA
3. AZS Gracz
4. ZUT