Samochody już zakupione !!!

6 listopada 2014 18:06:00

Śpieszymy poinformować was wszystkich, że od kilku dni flota samochodów Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych powiększyła się o dwa auta. Zostały one zakupione z funduszy zebranych podczas tegorocznej akcji Siatkarze dla Hospicjum 2014.

Mniejszy samochód Skoda CitiGo będzie jeździł po ulicach Szczecina - i jest przeznaczony do użytku pielęgniarek i rehabilitantów dojeżdżających do chorych podopiecznych hospicjum. Auto większe - Dacia Dokker jest samochodem przystosowanym do przewozu osób na wózkach inwalidzkich i w chwili jak to czytacie już pracuje w koszalińskim oddziale fundacji.

W imieniu stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum oraz fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się choć w najmniejszym stopniu do wsparcia tegorocznej akcji.
DZIĘKUJEMY !!!